نتایج جستجو برای عبارت :

اوان ازدواجهای اینترنتی از چت می باشد

ژانر : جنایی , ترسناک , مهیج
مدت زمان : ۹۶ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۸۵۰ مگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Seann William Scott, Mariela Garriga, Christie Herring, Kevin Carroll کارگردان : Henry Jacobson لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
داستان این فیلم ترسناک و مهیج درباره‌ی مردی به نام اوان می‌باشد که بیش از هر چیزی به خانواده‌اش اهمیت می‌دهد. هرکسی بین او ، همسرش و پسر تازه به دنیا آمده‌اش قرار بگیرد ، اوان تحملش را
مِدیُوم یا میدیِم (به انگلیسی: Medium) یک پلتفرم نشر الکترونیک آنلاین است که در اوت ۲۰۱۲ توسط بنیان‌گذار توییتر اوان ویلیامز بنیان نهاده شد. از نظر قانونی این پایگاه متعلق به شرکت مدیوم است.[۲] این پلتفرم یک مثال تکامل یافته از روزنامه‌نگاری اجتماعی است که در عمل به عنوان یک سرویس میزبانی وبلاگ شناخته می‌شود و ترکیبی از مجموعه افراد آماتور، حرفه‌ای، ناشران، نشریات و وبلاگ‌های رسمی را در بر می‌گیرد.[۳]
با توجه به محدودیت ۱۴۰ کاراکت
من همان کهنه نفیرم که به پا خاسته ام # صحبت پیر مغان را ز خدا خواسته ام
آتش خفته به خاکستر علم و ادبم # چهره را از بزک و حیله چه پیراسته ام
پله را یک شبه از یک به هزاران نشدم # همچو مغزم که اسیر بدن و پوسته ام
یار ارتشیار بودم در اوان زندگی # شرکت طراح بود و خاطرات بسته ام
قطعه سازی هم پس از آن کار من # اندک اندک طی نمودم با قدم آهسته ام
در غذا وارد شدم با صد هزاران دلخوشی # گرچه اینک از تمام مردمانش خسته ام
گرجی طناز گوید از توان و کار خود # همچو حافظ که
 پیر اگر باشم چه غم، عشقم جوان است ای پری
وین جوانی هم هنوزش عنفوان است ای پری
*
هر چه عاشق پیر تر عشقش جوانتر ای عجب
دل دهد تاوان اگر تن ناتوان است ای پری 
*
پیل مــاه و سال را پهلو نمی کردم تهی 
با غمت پهلو زدم، غم پهلوان است ای پری
*
هر کتاب تازه ای کز ناز داری خود بخوان
من حریفی کهنه ام درسم روان است ای پری 
*
یاد ایامی که دل ها بود لبریز امید
آن اوان هم عمر بود این هم اوان است ای پری 
*
روح سهراب جوان از آسمان ها هم گذشت
نوشدارویش، هنوز از پی دوان
اوانشرکت مبین وان کیش در راستای
اهداف و برنامه ها و به منظور ایجاد سبد درآمدی متنوع از محصولات و خدمات،
اقدام به عقد قرارداد جدید در حوزه فروش شارژ و بسته اینترنتی همراه اول
کرده که اثر درآمدی آن در گزارش‌های ماه آتی منعکس خواهد شد.
ثاژن
شرکت سخت آژند پس از ۱۳ سال حضور
از بورس حذف شد و در بازار پایه فرابورس درج شد.
کپرور
شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس از برنامه افزایش سرمایه 50 درصدی از محل سود انباشته
خبر داد.
ادامه مطلب
اوانشرکت مبین وان کیش در راستای
اهداف و برنامه ها و به منظور ایجاد سبد درآمدی متنوع از محصولات و خدمات،
اقدام به عقد قرارداد جدید در حوزه فروش شارژ و بسته اینترنتی همراه اول
کرده که اثر درآمدی آن در گزارش‌های ماه آتی منعکس خواهد شد.
ممنوعیت صادرات فولاد
وزارت صنعت ابلاغیه های دفتر صنایع معدنی مبنی بر ممنوعیت صادرات لوله و پروفیل و مقاطع طویل فولادی تا اطلاع ثانوی را تکذیب کرد.
خرید نفت ایران
ادامه مطلب
نتیجه گیریشاید در اولین نگاه احساس کنیم که انجام همه امور فوق در مدارس مستلزم پرداخت هزینه های سنگین باشد و مسلماً در مدارس دولتی چنین امکانی وجود ندارد، لیکن با کمی تأمل به این نتیجه می رسیم که انجام بسیاری از این پیشنهادات فوق می تواند با درایت و مدیریت صحیح با حداقل بودجه و امکانات انجام شدنی باشد. و به اشکال مختلف می توان شادابی و طراوت را به کودکان و نوجوانان این مرز و بوم هدیه دهیم و در نهایت جامعه ای شاد داشته باشیم که این خود باعث برو
#حدیث_مهدوی
کلام امام زمان
انا صاحب الحق، لیس هذا اوان ظهوری، و قد بقی مده من الزمان.علامة ظهور امری کثرة الهرج و المرج و الفتن، و آتی مکة فاکون فی مسجد الحرام، فیقال: انصبوا لنا اماما. و یکثر الکلام حتی یقدم رجل من الناس فینظر فی وجهی ثم یقول: یا معشر الناس «هذا المهدی» انظروا الیه».
ای شیعه ما 
«من صاحب حقم، ولی اکنون هنگام ظهور نیست، مدتی از زمان باقی است». عرضه داشتند امر شما کی ظاهر می شود؟ فرمودند:« نشانه ی ظهور من، کثرت هرج و مرج و فتنه ها
۱٫ شیشه شناور
شیشه شناور از سیلیکات سدیم و کلسیم سیلیکات ساخته شده است ، بنابراین به آن شیشه لیموترش نیز گفته می شود. این کاملاً واضح و مسطح است و باعث تابش خیره کننده می شود.
این شیشه ها از محدوده ضخامت ۲ تا ۲۰ میلی متر در دسترس هستند. دامنه وزن آنها از ۶ تا ۳۶ کیلوگرم بر متر مربع است. اینها به عنوان جبهه های فروشگاه ، اماکن عمومی و غیره استفاده می شود.
۲٫ شیشه ضد آب
از شیشه های ضد آب برای ویندوز ، چراغهای جلویی ، کف و غیره استفاده می شود. نوعی از
آل‌اسحاق: چه ایرادی دارد مجلس چند قطبی باشد؟/ احزاب
به سمت کادرسازی حرکت کنند...

آقای آل
اسحال ظاهرا حضرت عالی از تفکیک مفهومی میان 
«چند قطبی شدن » و «وجود سلایق مختلف»، درک درستی ندارید. بد نیست نگاهی به
تاریخ 200 ساله ایران از اوان مشروطه تا کنون بیاندازید شاید حافظه تاریخی تون
تحریک بشه و به یاد بیارید که همواره مردم بازیخورده همین کشمکش های ظاهری و خاله
زنگی امثال شما حزبی ها بوده اند... ضمنا کادر سازی حزبی در واقع به
شیشه ها و اینه های سرد در محیط های گرم بخار می‌کند.
مواد ضد بخار، موادی شیمیایی هستند که از جمع شدن قطرات آب بر روی یک سطح، که سطحی شبیه به مه را می‌سازد، جلوگیری می‌کند.
مواد ضد بخار برای اولین بار توسط ناسا ابداع شد.
مواد ضد بخار امروزه اغلب در سطح شیشه‌ها و پلاستیک‌های شفاف در کاربردهای نوری مانند عدسی و آینه‌ها که در عینک‌ها، عینک‌های ایمنی، لنزهای دوربین و دوربین‌های دوچشمی موجود است، استفاده می‌شوند.
این مواد با به حداقل رساندن ت
شیشه های ضد گولوله معمولا ۲٫۲ سانتی متر ضخامت دارد و در وسایل نقلیه دولتی از ان استفاده میشود.
این شیشه از لایه های متعددی از پلی کربونات پلاستیکی درست شده که توسط دستگاه لابه لای شیشه معمولی فشرده میشود.
وقتی گلوله به شیشه برخورد میکنه لایه بیرونی صدمه میبیند و لایه های دیگر انرژی گوله را میگیرند و مانع رد شدن گولوله از شیشه میشوند.
ساخت شیشه ضد گلوله
شیشه ضد گلوله با استفاده از لایه هایی از شیشه چند لایه ساخته می شود. هرچه لایه های بیشتری و
در مسیر دریاچه اُوان...
مسیر سفر یکی از قسمت های فراموش نشدنی آن است که می تواند شیرینی گشت و گذارمان را دو چندان کند. برای رسیدن به مقصد امروزمان باید راهی جاده ی قزوین - الموت شویم؛ جاده ای پیچ در پیچ و کوهستانی که با آبی بیکران آسمان و مناظری تماشایی به استقبال تان می آید تا از خستگی راه سفر بکاهد.
پیچ های جاده شما را مجبور خواهند کرد تا از سرعت خود بکاهید و شاید با دیدن منظره ای تماشایی لحظه ای توقف کنید و در سکوت و آرامش به تماشای زیبایی های
در مسیر دریاچه اُوان...
مسیر سفر یکی از قسمت های فراموش نشدنی آن است که می تواند شیرینی گشت و گذارمان را دو چندان کند. برای رسیدن به مقصد امروزمان باید راهی جاده ی قزوین - الموت شویم؛ جاده ای پیچ در پیچ و کوهستانی که با آبی بیکران آسمان و مناظری تماشایی به استقبال تان می آید تا از خستگی راه سفر بکاهد.
پیچ های جاده شما را مجبور خواهند کرد تا از سرعت خود بکاهید و شاید با دیدن منظره ای تماشایی لحظه ای توقف کنید و در سکوت و آرامش به تماشای زیبایی های
سلام به همهی بینندگان این مطلب
شاید در اولین نگاه احساس کنیم که انجام همه امور فوق در مدارس مستلزم پرداخت هزینه های سنگین باشد و مسلماً در مدارس دولتی چنین امکانی وجود ندارد، لیکن با کمی تأمل به این نتیجه می رسیم که انجام بسیاری از این پیشنهادات فوق می تواند با درایت و مدیریت صحیح با حداقل بودجه و امکانات انجام شدنی باشد. و به اشکال مختلف می توان شادابی و طراوت را به کودکان و نوجوانان این مرز و بوم هدیه دهیم و در نهایت جامعه ای شاد داشته باشی
آل‌اسحاق: چه ایرادی دارد مجلس چند قطبی باشد؟/ احزاب به سمت کادرسازی حرکت کنند...

آقای آل اسحال ظاهرا حضرت عالی از تفکیک مفهومی میان  «چند قطبی شدن » و «وجود سلایق مختلف»، درک درستی ندارید. بد نیست نگاهی به تاریخ 200 ساله ایران از اوان مشروطه تا کنون بیاندازید شاید حافظه تاریخی تون تحریک بشه و به یاد بیارید که همواره مردم بازیخورده همین کشمکش های ظاهری و خاله زنگی امثال شما حزبی ها بوده اند... ضمنا کادر سازی حزبی در واقع به
شیشه های رنگی از زمان های بسیار قدیم ساخته شده است.
هم مصری ها و هم رومی ها اشیاء شیشه ای با رنگ کوچک تولید کردند. هنگامی که مسیحیان شروع به ساخت کلیساها کردند ، شیشه آغشته به رنگ به عنوان یک هنر مسیحی شناخته شد.
گسترش مسیحیت در اروپا ارتباط مستقیمی با گسترش شیشه های رنگی در سراسر جهان داشت و شیشه های رنگی را به شکل غالب هنر هزاره جدید تبدیل کرده است.
یکی از قدیمی ترین نمونه های شناخته شده از چندین قطعه شیشه رنگی که در یک پنجره استفاده شده است ،
بـا عـنـایـت بـه تـدبیر حکیمانه حضرت آیه الله خامنه ای (دامت بـرکـاتـه) در نـام گـذاری سالی به نام مبارک امام علی(ع) که انـشـإالـلـه بـرکـاتی برای جهان اسلام و ایران اسلامی به همراه خـواهد داشت، بسیار به جا است که در این بخش از نشریه به زندگی یـکـی از بهترین خدمت گزاران غدیر بپردازیم، شخصیت بزرگواری که نام او با غدیر پیوندی ناگسستنی دارد و اگر کسی بهترین کتاب را پـیرامون غدیر بخواهد، همگان بی تردید کتاب الغدیر او را معرفی مـی کـنـنـد و نـی
یک سری کلمات هستند که من خودم یک زمانی املای آن‌ها را بلد نبودم، یا معنی آن‌ها را نمی‌دانستم. املای صحیح کلمات و طرز صحیح نوشتن آنان همیشه برای من مهم بوده است. املای درست کلمات و نوشتن درست کلمات برای ما مهم اند.
گفتم اینجا بنویسم که برای خودم مروری شود و از طرفی دیگر همیشه بماند.
مصدع اوقات: مزاحم وقت کسی شدن (این‌ها غلط هستند: مسدع اوقات، مسطح اوقات)
غرض از مزاحمت: هدف از مزاحمت (املای نادرست: قرض از مزاحمت)
ضیق: تنگ، محدود (ضیق وقت)
ضیق
خودکارآمدی مرتبط با بزرگسالی
بندورا(1994) بزرگسالی را به اوان بزرگسالی و سالهای میانی بزرگسالی تقسیم کرده است. اوان بزرگسالی مستلزم یادگیری سازش یافتگی و کنار آمدن با ابعاد جدیدی از زندگی مانند ازدواج، پدرو مادری کردن و ارتقاء شغلی می باشد. خودکارآمدی بالا برای عملکرد موفقیت آمیز در این تکالیف ضروری است. سالهای میانی نیز تنیدگی زا هستند به طوری که افراد زندگی خود را مورد ارزیابی قرار می دهند و با محدودیت هایشان مواجه می شوند و باورهای خودکا
پنجره کامپوزیت چیست؟
این پنجره ها ظاهری جذاب و عایق موثر یک پنجره چوب را درون آن ترکیب می کنند ، اما برای نگهداری راحت تر و ماندگاری از قسمت خارجی آن دارای روکش آلومینیومی هستند.
بنابراین یک پنجره بادوام است که جذابیت چوب را در داخل خود نشان می دهد.
اگر به دنبال پنجره دوجداره با کارایی بالا ، جذاب و ماندگار هستید ، فریم های کامپوزیت می تواند پاسخی باشد.
مزایای پنجره کامپوزیت
خاصیت ترکیبی بودن پنجره های کامپوزیت از نظر عملکرد ، قابلیت اطمین
شیشه ضد آتش
شما می توانید شیشه محافظت از آتش را برای خانه خود مشخص کنید تا در مدت زمانی که احساس راحتی بیشتری می کنید – ۳۰ ، ۶۰ ، ۹۰ ، ۱۲۰ و ۱۸۰ دقیقه از آن محافظت کنید.
علاوه بر جلوگیری از گسترش آتش سوزی ، مدت طولانی نیز دود را مهار می کند.
شیشه های معمولی در حدود ۵۰۰ درجه فارنهایت شکسته می شوند در حالی که شیشه های ضد آتش می توانند تا ۱۶۰۰ درجه فارنهایت مقاومت کنند.
لایه های لایه ای رزین شفاف ساخته شده با خاصیت خاص تولید شده و در بین دو صفحه شیشه
سلام
یه خوبی تنها سفر کردن اینه که مجبور می‌شی یه کم از لاک خودت بیرون بیای و با آدمای جدید ارتباط بگیری. البته اینجا منظورم از تنها سفر کردن، به تنهایی همراه یک تور سفر کردنه، بدون اینکه از قبل همراهی داشته باشی!
بله، بالاخره بعد از چند باری که یا خودم بی‌خیال می‌شدم یا سفر کنسل می‌شد، انجامش دادم! اونم با حال جسمی نسبتا بدی که از چند روز قبلش داشتم و البته خدا رو شکر روز سفر بهتر شده بودم. و الان می‌تونم بگم با وجود خستگی‌ای که داشت راضیم
سلام بر همگی
من شادی را دوست دارم
شاید در اولین نگاه احساس کنیم که انجام همه امور فوق در مدارس مستلزم پرداخت هزینه های سنگین باشد و مسلما در مدارس دولتی چنین امکانی وجود ندارد لیکن با کمی تامل به این نتیجه می رسیم که انجام بسیاری از این پیشنهادات فوق می تواند با درایت و مدیریت صحیح با حداقل بودجه و امکانات انجام شدنی باشد و به اشکال مختلف می توان شادابی و طراوت را به کودکان و نوجوانان این مرز و بوم هدیه دهیم و در نهایت جامعه شاد داشته باشیم که
از همان زمانی که کودکی خردسال بیش نبودم، از همان زمانی که یک توپ داشتم و در خانه با خودم فوت‌بال بازی می‌کردم و مثل الآن با برداشتنِ دو قدم کلِ عرض خانه طی نمی‌شد، از همان زمانی که به‌تازگی با مفهوم نگاشت بین دو مجموعه آشنا شدم، هیچ‌موقع آب‌م با عبارتی که برای نگاشت‌های یک‌به‌یک به‌کار می‌بردیم (و می‌بریم) توی یک جوب نرفت. منظورم همین «یک‌به‌یک» است! طبق تعریف، نگاشتی را یک‌به‌یک می‌نامیم که هر عضو برد دقیقن مربوط به یک عضو دامنه
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از دغدغه های اصلی دانشجو در زمان ورود به دانشگاه دغدغه های ناشی از حضور برای اولین بار در یک محیط مختلط است و معمولا این قضیه کلی از ذهن و انرژی جوانان رو به خودش اختصاص می ده. حتی اگر شخصی دچار انحرافات جنسی نشه لا اقل برای دفع مضرات حضور در محیط مختلط کلی از انرژی و وقت و فکرش گرفته می شه.
شکر خدا رشته ی ما یه جوری بود که تو کلاسهامون بیش از نود درصد پسر بودن و خیلی تهدید متوجهمون نشد.
الحمدلله اخیرا دانشگاه های تک جن
✅سلسله نکات طلایی تربیت فرزند از منظر قرآن و حدیث
مقدمهخانواده همیشه و همه‌جا و در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، زیربنای جوامع و منشاء فرهنگ‌ها، تمدّن‌ها و تاریخ بشر بوده و زمینه‌ساز خوشبختی و یا بدبختی انسان‌ها و امت‌هاست.وظیفه تربیت فرزند بنابر آیات و روایات فراوان، امری واجب و لازم است که بر دوش والدین نهاده شده است.خداوند در قرآن کریم می‌فرمایند: «یا أَیهَا الَّذینَ آمَنُوا قُوا أَنْفُسَکُمْ وَ أَهْلیک
مانند این گفته ها به ندرت احساسی و عاطفی است عمدتا طرفین به مقصد منافات ناسازگار گویی ها و یا سخنان غیر واقعی توجه نکرده و درنتیجه از سماحت مدتی دستخوش خلت مجازی شده و به منظور تدریج واقف مرحله بعدی تماس می شوند. سرپوش اکثر مواقع طرفین از همان ابتدا ملتفت زوال تناسبات می شونداما کیفیت از قبل شیفته و دلبسته یکدیگر شده اند پذیرش واقعیت(لیس همتایی) برایشان سخت است به چه دلیل که علاقه آنها را بی خطه کرده است. فیلمی که به منظور شکلی افراطی خشن است
1- تأسیس بانک جایزه و تشویق دانش آموزان با ارائه کارت امتیاز 2- برپایی جشن های شادی و مسابقات مختلف 3- تقویت و توسعه بازدیدهای علمی و تفریحی 4- تشکیل نمایشگاه های متعدد با مشارکت دانش آموزان از دست سازهای کارهای تحقیقی امور آموزشی و پرورشی 5- ورزش صبحگاهی به صورت دسته جمعی قبل از شروع کلاس 6- دعوت از دانش آموزان موفق مدرسه جهت صحبت سرصف 7- تشویق و تقدیر از فعالیتهای کوچک و کم ارزش از نظر دیگران 8- زیبا و جذاب کردن محیط مدرسه و استفاده از رنگ های شادی
1- تأسیس بانک جایزه و تشویق دانش آموزان با ارائه کارت امتیاز 2- برپایی جشن های شادی و مسابقات مختلف 3- تقویت و توسعه بازدیدهای علمی و تفریحی 4- تشکیل نمایشگاه های متعدد با مشارکت دانش آموزان از دست سازهای کارهای تحقیقی امور آموزشی و پرورشی 5- ورزش صبحگاهی به صورت دسته جمعی قبل از شروع کلاس 6- دعوت از دانش آموزان موفق مدرسه جهت صحبت سرصف 7- تشویق و تقدیر از فعالیتهای کوچک و کم ارزش از نظر دیگران 8- زیبا و جذاب کردن محیط مدرسه و استفاده از رنگ های شادی
نکات بهترین طلایی بورس

پکیج طلایی بورس 

دانلود پکیج

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
13 نکته مهم و کلیدی برای موفقیت در بورس - بورسینسwww.bourseiness.com › 13-tipsاین نکات کلیدی و مهم برای موفقیت تازه کاران و هم یک یادآوری برای حرفه‌‌ای‌های بورس است. 1 – قبل از قدم گذاشتن در بازار خوش خط و خال بورس استراتژی خود را تعیین ...
نکات طلایی بورس - سهام جویانsahamjooyan.com › نکات-طلایی-بورس۵– تحلیل تکنیکال برای سهام شرکت‌ها
این ضرب المثل را زیاد شنیده اید: گهی پشت به زین و گهی زین به پشت!
دنیا این گونه است. گاهی اوضواع به کام ماست، گاهی هم نه. چه بسیار
انسان هایی که در ناز و نعمت و رفاه و خوشی زندگی کرده اند؛ اما ناگهان به هر علتی
اوضاع دگرگون شد و هست و نیستشان از دست رفت. نقل است مادر جعفر برمکی، وزیر دربار
عباسیان که ناگهان نگون بخت شد، می گفت: سال پیش چهارصد کنیز در اختیار داشتم
وگمان می کردم، فرزندم در حقم کم لطفی کرده است، امسال آرزویم این است دو پوستین
گوسفند د
                                     بازگشت فرعون

قبل از شروع مطلب
باید این نکته را یاد آوری کنم اینکه عده ای که به چنین مسائل جنون آمیزی باور
دارند به هیچ عنوان به ما مربوط نیست ولی این مفاهیم را فر اوان در فیلمهایشان
بیان می کنند و نمایش می دهند  

ازنگاه خورشید پرستان
،فرعون زمان حضرت موسی مدیر برجسته ای بوده که بزرگترین حکومت کفر آمیز را بنا
نهاده ودوباره به دنبال زنده کردن مجدد اوهستند تا آن حکومت باشکوه را برپا کنند

به باور اینها چند
روش بر
حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عبدالباقی دشتی (معروف به شیخ عبداله دشتی) در سال 1323 هجری شمسی، در روستای ساحلی کَلات واقع در شهرستان تنگستان (استان بوشهر) چشم به جهان گشود.
مرحوم مغفور شیخ حسین دشتی (ره)
پدر حاج شیخ عبداله دشتی
(وفات 1326 شمسی ـ مدفون در قبرستان وادی السلام نجف اشرف)
پدرش «شیخ حسین» (دارای دفتر ازدواج و طلاق) و مادرش «مریم نمازی» هردو از خانواده های روحانی، شناخته شده، متدیّن و مذهبی بودند.
در همان اوان کودکی و در حالی که بیش از سه
کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم
کتاب «ای کاش وقتی 20ساله بودم می‌دانستم» را «تینا سیلیگ» نوشته و «محمدرضا آل‌یاسین» به فارسی برگردانده است. این اثر یکی از پرفروش‌های بازار جهانی کتاب است که در توضیحات آن می‌خوانیم: «این کتاب نقل ماجراهای جذاب و حیرت‌انگیز افرادی است که نویسنده در مقام استاد، محقق، مشاور و... با آن‌ها سروکار داشته است. نقطه‌ی اشتراک همه‌ی این افراد آن است که بر تمام الگوها و مفروضات از پیش تعیین‌شده در ذهنشان خط ب
یک سری کلمات هستند مصدع اوقات یا مسدع اوقات یا مصدی اوقاتکه من خودم یک زمانی املای آن ها را بلد نبودم یا معنی آن ها را نمی دانستم. املای صحیح کلمات و طرز صحیح نوشتن آنان همیشه برای من مهم بوده است. املای درست کلمات و نوشتن درست کلمات برای ما مهم اند.
گفتم اینجا بنویسم که برای خودم مروری شود و از طرفی دیگر همیشه بماند.
شاید از خود بپرسید کدام درستند:
مصدع اوقات یا مسدع اوقات یا مصدی اوقاتذیق وقت یا ضیق وقت یا زیق وقت یا ضیغ وقت (به فرض که یکی از آن
در این مقاله به بررسی یکی از شرکت های موفق و برتر در زمینه نتورک مارکتینگ می پردازیم
شرکت اوان پروداکتس شرکت آمریکایی لوکس است که در زمینه تولید و توزیع طیف وسیعی از لوازم آرایشی، محصولات مراقبت های شخصی و زیبایی، عطر و پوشاک و اسباب بازی فعالیت می کند.
این شرکت در سال 1886 فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر با تعداد بسیاری از افراد همکاری می کند و کارمندان بسیاری (بیش از 39 هزار نفر) دارد.
سود خالص این شرکت در سال 2012 ، 42.5 میلیون دلار بود.
قرار بود اگر قرار یابد در خویشتن خویش ، او را به گلشنی ببرم مفرح .
نه در آن حوالی زود . بلکه کمی دیر و دور . چون آن روز ، تاب آن راز
نداشت بدان گلشن . هنوز هم ندارد . هر وقت توانست به من بگوید
نقطۀ آغازین دایره کدام و نقطۀ پایانی کدام ؟ شاید آن روز ...
تازه آن هم شاید .
دور خود چرخید و چرخید و باز رسید به همان چراغ زرد . عجبا !!!
برایش تعریف کردم که من نیز بودم همچو او . چراغی زرد .
گویا گمان برد که من عبور کردم از آن چراغ .
من ؟ با این همه نادانی ؟
سالهاس
در روز بیستم جمادى الثانى 1320 هجرى قمرى مطابق با 30 شهریـور 1281 هجرى شمسى ( 21 سپتامپر 1902 میلادى) در شهرستان خمین از توابع استان مرکزى ایران در خانواده‌اى اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـى از سلاله زهـراى اطـهـر سلام الله علیها، روح الله المـوسـوى الخمینـى پـاى بـر خـاکدان طبیعت نهاد.

او وارث سجایاى آباء و اجدادى بـود که نسل در نسل در کار هـدایـت  مردم و کسب مـعارف الهى کـوشیـده‌انـد. پـدر بزرگـوار امام خمینـى مرحوم آیة الله سید مصطفى م
اسوالد هنفلینگ
نشر کرگدن

خب این کتابو از اول عید دارم میخونم و خیلی طول کشید تا تمومش کنم با اینکه کتاب پرحجمی نبود. برا من خیلی سخت‌خوان بود چون این کتاب اومده بود یه جمع‌بندی و نقد بر نظر سایر فیلسوفان نوشته بود و من اصلاً با اونا آشنا نبودم که بخوام حالا نقد بر اونها رو درک کنم. هنوزم حس میکنم شاید دریافتم از کل کتاب ده درصد یا کمتر بوده. چندتا از جملاتی که خط‌کشیده بودم رو در ادامه آورده‌م. البته اینا خیلیاش نقل قوله، نظر خود نویسنده نیس
خلاصه داستان فیلم سینمایی لانگ شات
فیلم لانگ شات در مورد شخصی به نام فرد فلارسکی، روزنامه نگار بیکاری است که شروع به وقت گذراندن با پرستار سابق بچه خود،  که الان یکی از زنان قدرتمند و دست نیافتنی روی زمین است می کند …

مشخصات فیلم Long Shot 2019
ژانر : فیلم کمدی | فیلم عاشقانه
نام فارسی : لانگ شات
کارگردان : جاناتان لوین
تهیه‌ کننده : اوان گلدبرگ
ستارگان : Charlize Theron | June Diane Raphael | Seth Rogen
کشور سازنده : آمریکا
زبان : انگلیسی
مدت زمان : ۱۲۵ دقیقه
فروش ک
در این مقاله تصمیم داریم شما را با تعدادی از شرکت های برتر بازاریابی شبکه ای دنیا آشنا کنیم.شرکت هایی که از طریق ام ال ام مارکتینگ توانسته اند نه تنها در کشور خودشان بلکه در دنیا مطرح شوند و به درآمد هایی بسیار بالایی دست یابند و با تعداد زیادی از افراد همکار شوند و اشتغال زایی کنند.
اولین و بزرگترین شرکت در زمینه نتورک مارکتینگ شرکت Amway می باشد که قطعا نام آن را شنیده اید.شرکت Amway در سال 1959 در کشور آمریکا تاسیس گردید و فعالیت خود را آغاز ک
در این مقاله تصمیم داریم شما را با تعدادی از شرکت های برتر بازاریابی شبکه ای دنیا آشنا کنیم.شرکت هایی که از طریق ام ال ام مارکتینگ توانسته اند نه تنها در کشور خودشان بلکه در دنیا مطرح شوند و به درآمد هایی بسیار بالایی دست یابند و با تعداد زیادی از افراد همکار شوند و اشتغال زایی کنند.
اولین و بزرگترین شرکت در زمینه نتورک مارکتینگ شرکت Amway می باشد که قطعا نام آن را شنیده اید.شرکت Amway در سال 1959 در کشور آمریکا تاسیس گردید و فعالیت خود را آغاز ک
پاورپوینت بررسی آثار معماری لوییس کان
پاورپوینت بررسی آثار معماری لوییس کان در 92 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx
مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی آثار معماری لوییس کان در 92 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

لویی کان

وی20 فوریه 1901 در جزیره اوزل واقع در استونی متولد شد. خانواده او در 1925 به آمریکا مهاجرت می کنند و او در 17 ماه مارس 1974 به علت حمله ق
مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

وی20 فوریه 1901 در جزیره اوزل واقع در استونی متولد شد. خانواده او در 1925 به آمریکا مهاجرت می کنند و او در 17 ماه مارس 1974 به علت حمله ق
مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

مشخصات فایل

تعداد صفحات
92

حجم
24 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

لویی کان

در روز بیستم جمادى الثانى 1320 هجرى قمرى مطابق با 30 شهریـور 1281 هجرى شمسى ( 21 سپتامپر 1902 میلادى) در شهرستان خمین از توابع استان مرکزى ایران در خانواده‌اى اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـى از سلاله زهـراى اطـهـر سلام الله علیها، روح الله المـوسـوى الخمینـى پـاى بـر خـاکدان طبیعت نهاد.

او وارث سجایاى آباء و اجدادى بـود که نسل در نسل در کار هـدایـت  مردم و کسب مـعارف الهى کـوشیـده‌انـد. پـدر بزرگـوار امام خمینـى مرحوم آیة الله سید مصطفى م
به نام مهربانترین
خدای من! با نعمتت مرا آغاز کردى؛ پیش از آن که چیزى به یادآمدنى باشم و از خاکم آفریدى و سپس در صلب‏ها جایم دادى؛ ایمن از سختی‏هاى دوران و رفت و آمد سالیان و روزگاران و من در دهلیزهاى تاریخ و زوایاى قرون، هماره از صلبى به رحمى کوچ می ‏کردم و این لطف و احسان تو بود که مرا در زمان حکام کفر و در زمان عهدشکنان پیامبرْ ناشناس، لباس خلقت نپوشاندى و در وجود نیاوردى؛ بلکه زمانى روح آفرینش در من دمیدى که بستر هدایت را از پیش گسترده بود
دلیل استفاده ما از پنجره دوجداره
شاید پیش از هر چیزی از خود این سوال را بپرسید که چرا حتما ما باید یک پنجره دوجداره برای خانه خود انتخاب کنیم. به خاطر همین ما پیش از معرفی انواع پنجره دوجداره به صورت کلی به شما خواهیم گفت انتخاب درست پنجره دوجداره برایتان چه فوایدی بهمراه خواهد داشت.
یکی از مهم‌ترین و اساسی ترین دلایل استفاده از پنجره دوجداره صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه‌هایی که به همراه خواهد داشت.
اگر به صورت ساده و به زبان خودمان بخو
مولانا جلال الدین بلخی ،سراینده کتاب مثنوی معنوی ، دانسته یا نا دانسته مراحل ترقی را از بودائیان اقتباس کرده و د رکتاب خود چنین می گوید که : 
از جمادی مردم و نامی شدم 
وز نما مردم به حیوان سر زدم 
مردم از حیوانی و آدم شدم 
پس چه ترسم کی ز مردن کم شدم 
جمله دیگر بمیرم از  بشر 
تا بر آرم از ملائک بال و پر 
و زملک هم بایدم جستن ز جو 
کل شیئی هالک الا وجهه 
بار دیگر از ملک قربان شوم
آنچه اندر وهم ناید  آن شوم 
پس عدم گردم همچون ارغنون 
گویدم کانا الی
من رمان‌ها و فیلم‌هایی را که به واکاوی روابط انسانی می‌پردازند، خیلی دوست دارم. ساده‌ترین روابط انسانی هم پیچیده‌اند و توصیف پیچیدگی آن‌ها در قالب یک قصه کار بسیار دشواری است. دشوار و نافهم. شاید یک دلیل دوست داشتنم این است که در حالت روزمره هم فهم روابط انسانی برای من خیلی دشوار است. در زندگی واقعی‌ام هم خیلی وقت‌ها فهمم بیجک نمی‌گیرد. از عهده‌ی توصیف آن‌چه بر من رفته هم برنمی‌آیم. و وقتی رمانی را می‌خوانم یا فیلمی را می‌بینم که از
دقیقا نمیدانم از چه سنی بود، اما به گمانم از همان اوان جوانی بود که حافظ دوست شدم..
نمی خواهم بگویم عمق مفاهیم عارفانه و عاشقانه شعرهایش را  درک میکردم و دقیقا نمیدانم این همه عشق به چه علت بود، اما وقتی  شعرهایش را می خواندم از دنیا جدا میشدم و حس میکردم یکی از نزدیکترین دوستانم دارد با من سخن میگوید. هرازگاهی با او درددل هم میکردم!
آنقدر شعرهایش را میخواندم که بی آنکه بخواهم بسیاری از ابیاتش را  حفظ شده بودم، هنوز هم دوستش دارم و شعرهایش را
شاید در اولین نگاه احساس کنیم که انجام همه امور فوق در مدارس مستلزم پرداخت هزینه های سنگین باشد و مسلما در مدارس دولتی چنین امکانی وجود ندارد لیکن با کمی تامل به این نتیجه می رسیم که انجام بسیاری از این پیشنهادات فوق می تواند با درایت و مدیریت صحیح با حداقل بودجه و امکانات انجام شدنی باشد و به اشکال مختلف می توان شادابی و طراوت را به کودکان و نوجوانان این مرز و بوم هدیه دهیم و در نهایت جامعه شاد داشته باشیم که این خود باعث بروز و رشد استعداده
۱- انسان حیوان قصه‌گو است. جاناتان گاتشال کتابی دارد به اسم حیوان قصه‌گو. کتابی که در آن گاتشال به این می‌پردازد که میل انسان به قصه شنیدن و قصه گفتن مثل میل او به خوردن و خوابیدن جزئی از ذات اوست. مغز انسان، روح انسان، جسم انسان طوری آفریده شده که قصه‌محور است. نوح هراری هم در کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱ در فصل «معنا» عمیقا به این ویژگی بشر می‌‌پردازد. سوالات بنیادین هر انسانی چیست؟ من کیستم؟ در زندگی چه باید بکنم؟ مفهوم زندگی چیست؟ هراری توض
کپسول تاریخنویسنده؛روح اله احسانی مزینانی

روزگاری نه چندان دور درضلع شمال شرقی حیاط ما در مزینان مطبخ قرار داشت، درآن تنوری و تختی خشت چین و دو عدد دیگدان .سوخت آن زمانی این مطبخ چوب بود و هیزم.هیزم ازبوته های خار و چوب ازدرختان خشک تاق وگز.یادم هست که دیواره های مطبخ چنان ازتراکم دود سالیان دراز زندگی اجدادی، سیاه قیرگون بود که قطر نشست آن بردیوار های کاه گلی به دو سه سانتیمتر می رسید.درآن زمان که دوران کودکی ام را شامل می شود ،تحمل رنج ز

بدون
مقدمه بگویم؛ محسن یک الگوی کم نظیر از شجاعت، جسارت و مداومت برای رسیدن
به خواسته هایی است که دور و حتی ناممکن به نظر می آید. این را همیشه می
دانستم اما هرچه زمان می گذرد و من با گوشه های بیشتری از زندگی محسن آشنا
می شوم، درمی یابم که او به راستی انسان عجیبی است؛ کسی که می تواند از
هیچ، همه چیز بسازد. محسن همین کار را با خودش و زندگی اش کرده است: مشکل
حرکتی او در نگاه سطحی و قالبی بیشتر آدم ها، “هیچی” است که ممکن نیست راه
به جایی ببرد ام
دوربین های مدار بسته برای ایمنی هر و همه املاک مهم هستند ، اما آنها فقط به همان ترتیب نصب شده عمل می کنند. این که آیا دوربین های امنیتی خود را نصب می کنید یا این کار را به صورت حرفه ای انجام داده اید ، همیشه باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که حداکثر بازده سرمایه گذاری را دارد.
1.ابتدا اطمینان حاصل کنید که کار دوربین ها کار میکنندبه نظر می رسد که این نکته اول عقل سلیم است که ارزش تکرار ندارد ، اما این دقیقاً انواع نشانگره
دیدگاه اتورانک[۱] – شروع و شکل گیری اضطراب
دیدگاه اتورانک[۱] – شروع و شکل گیری اضطراب
اتورانک، شروع و شکل گیری اضطراب را در اوان نوزادی و زمان تولد می داند. به اعتقاد وی، اضطراب با جدایی از مادر مربوط است. به خصوص جدایی از رحم که تأمین کننده رضایت بدون تلاش است، این تجربه دردناک منجر به اضطراب اولین می گردد (کاپلان و سادوک ۲۰۰۴؛ به نقل از رفیعی و رضاعی، ۱۳۸۷).
«فرایند تولد، در پاسخ به احساس بی گناهی، موجد اضطراب اولیه است و جدایی از مادر اساسی
نگرفته است (پارگامنت[۱۴]، ۲۰۰۷). رویکرد روان نمایشگری[۱۵] نیز از جمله رویکردهایی محسوب می شود که به نظر می رسد ظرفیت بالقوه ی مناسبی جهت بهره گیری از عقاید معنوی و مذهبی مراجعین را دارد (مارینیو[۱۶]، ۱۹۹۴). لذا این پژوهش برآن است تا ضمن بررسی روابط بین متغیرهای نگرش مذهبی، شادی، لذت و سلامت روان در قالب یک مدل ساختاری، اثربخشی روان نمایشگری با محتوای معنوی را بر سه متغیر شادی، ‌لذت و سلامت روان، مورد بررسی قرار دهد.
۱-۲ بیان مسئله
برای بسیاری ا
پارک ملی یلواستون دیدنی‌های زیادی دارد که هر کدام منحصر به فرد هستند. مثلاً خرس گریزلی یا گاومیش کوهان دار! همین‌ها آن را به زیباترین نقطه جهان تبدیل کرده است.

زیباترین نقطه جهان کجااست؟ هرکس با توجه به علاقه مندی‌های خودش، به این سوال جواب می‌دهد. با این حال یکی از زیباترین جاهای جهان پارک ملی یلواستون در آمریکااست. جایی که از بس عجیب و رنگارنگ است، شبیه به پوسترهای فتوشاپی به نظر می‌رسد. حالا که به این راحتی‌ها نمی‌توانیم به آمر
اختلاف نظر در مورد هاوینگ
مایک نووگراتز (Mike Novogratz) بنیان‌گذار بانک گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، یک بار دیگر در مورد قیمت بیت کوین با توجه به هاوینگ (halving) پیش رو در می سال 2020، دست به پیش‌بینی زد. او معتقد است که این ارز در سال 2020 از مرز 20000 دلار خواهد گذشت.
این پیش‌بینی نووگراتز در حالی اظهار می‌شود که او چند ماه گذشته و قبل از حرکت صعودی بیت کوین، رسیدن این ارز به 12000 دلار را پیش‌بینی کرده بود. او یکی از افرادی است که پیش‌بینی‌های دلیرانه‌ای در
طلاق عاطفی (جدایی خاموش)
درحالی که امروزه بیشتر ازدواج ها با عشق صورت می گیرد و هردو طرف قصد دارند که به یکدیگر و تعهداتشان در مقابل هم احترام بگذارند . اما در طول زمان مسائلی پیش می آید که می تواند یه جدایی، یا یک زندگی مشترک بدون احساس ، عشق وهمراهی منجر می شود، یکی از معظلات اجتماعی امروز در زندگی مشترک زوجین، ظهور پدیده ای به اصطلاح مدرن به نام طلاق عاطفی است. نوعی از جدایی است که در آن زن وشوهر اگرچه با هم زیر یک سقف زندگی می کنند، اما هیچ م
ژانویهThe Grudge (2020) 21٪کارگردانی: نیکلاس پسسبازیگران ستاره: آندره ریزبورو ، بتی گیلپین ، جان چو ، دمیان بیچیر ، لین شایافتتاح در: 3 ژانویه 2020
Grudge با بازآموزی از بازسازی آمریکایی مورد علاقه ژاپنی ترسناک ، یک بار دیگر بر یک ارواح انتقامجو با حافظه طولانی تمرکز می کند. منتقدان عزیز آندره ریزبورو ، و کارگردان نیکلاس پسو اشکال مختلفی دارند: منتقدین او را به عنوان چشم مادر من به عنوان یک آدم شکن آور آزار دهنده نامیدند.
پسران بد برای زندگی (2020) 77٪کارگرد
خوشا که "عشق" و "وطن" داستانِ ما باشد
که حرفِ مردمِ ما بر زبان ما باشد

به تاخت می روی و پشت سر نمی بینم
در این مسیر کسی هم عنانِ ما باشد

خدا، خدای من و توست، دل قوی می دار
اگرچه دور زمان بر زیان ما باشد

غمین مباش که فردا -یقین- فرشته ی شعر 
قسم اگر بخورد، هم به جان ما باشد

طلای غزنه نوشتی به دادِ ما نرسید
سخن طلاست که خود در دهانِ ما باشد

ستون به سقفِ وطن می زنیم، "سیمین گفت"
بگو اگرچه که با استخوان ما باشد

تویی که می گذرم یا " منم که می گذری"

هفته دفاع مقدس
۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و  از ۳۱ شهریور تا 6 مهر ادامه دارد.

31 شهریور سالروز آغاز جنگ تحمیلی
در 31 شهریور 1359 رژیم بعثی عراق با تصمیم و طرح قبلی و با هدف برانداختن نظام نوپای جمهوری اسلامی جنگی تمام عیار را علیه ایران اسلامی آغاز کرد. صدام حسین رییس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربین‌های تلویزیون عراق با پاره کردن قراردا
شاخصهای فرد اصلح:
1-امانت دار باشد.2-اهل مشورت باشد.3-اهل تحمل باشد.4-انجام وظیفه5-قاطع و شجاع باشد.6-مردم شناس باشد.7-مردم دوست باشد.
8-بنده صالح باشد.9-میانه رو باشد. 10-حریص نباشد.11-شایسته سالار باشد.            
منابع:
1-خطبه 5 نهج البلاغه
5,6,7,8,2-نامه 53نهج البلاغه
3-غررالحکم باب الراء
4-خطبه 3نهج البلاغه
9-خطبه 16نهج  البلاغه
10-خطبه 129 نهج البلاغه
11-الغدیر ج8،ص291
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد!در دام مانده باشد ،صیاد رفته باشدآه از دمی که تنها با داغ او چو لالهدر خون نشسته باشم ، چون باد رفته باشدامشب صدای تیشه از بیستون نیامدشاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشدخونش به تیغ حسرت یا رب حلال باداصیدی که از کمندت آزاد رفته باشداز آه دردناکی سازم خبر دلت راوقتی که کوه صبرم بر باد رفته باشدرحم است بر اسیری کز گِرد دام زلفتبا صد امیدواری ناشاد رفته باشدشادم که از رقیبان دامنکشان گذشتیگو مشت خاک ما هم بر باد
Ch (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت چ می باشد) مانند: Chair, cheese
Ph (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ف می باشد)مانند: Phone, elephant
Kh (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت خ می باشد)مانند: Khazar, kharazmi
Gh (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ق-غ می باشد)مانند: Ghand, ghorme sabzi
Sh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ش می باشد)مانند: She, share
Zh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ژ می باشد)مانند: Mozhgan, mozhdeh
Gh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ف می باشد)مانند: Laugh, enough
Th (تلفظ این دو حرف در کنار
لشکرصاحب زمان باشد بسیج قهرمان/دلبرافلاکیان باشد بسیج قهرمان/میرود راه خدارا با خلوص بندگی/اسوه برخاکیان باشد بسیج قهرمان/درجهان مشهورگشته عاشق براهل بیت/آشنای هرمکان باشد بسیج قهرمان/درولایت محوری شد رادمردی باصفا/شیعه راامن وامان باشد بسیج قهرمان/دربصیرت هست کامل میشود الگوی ناب/خوارچشم دشمنان باشد بسیج قهرمان/رهروکارشهیدان باامام عاشقان/نورچشم عاشقان باشد بسیج قهرمان/دررکاب رهبرخود دائما آماده باش/هرکجایی جانفشان باشد بسیج قهرم
آدمی که تووی دلش همه دست‌ب‌دست هم داده‌اند و رخت می‌شویند کمتر می‌تواند از مغزش استفاده کند! چون تمام خونهای بدنش را همان رختشوی‌خانه جمع می‌کند سمت خودش! شاید با عبارتی که بیان کردم نامربوط باشد ولی در نهایت این سخن گران‌بهای سعدی الان با حالم مناسبت دارد: تا مرد سخن نگفته باشد! عیب و هنرش نهفته باشد! هر پیسه گمان مبر نهالی! باشد که پلنگ خفته باشد!
چکیده
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسل
چکیده
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسل
چکیده
کامو را به خاطر بی اعتنایی که نسبت به دانشگاهیان بر می انگیزد نیز دوست می دارم. اینان مرده ترین مردمانی هستند که می شناسیم. مرگ در ما به سان استاد است، آن که می داند. زندگی در ما به سان کودک است، آن که دوست می دارد، که بازی دوست داشتن می کند.

چهل سال دلم را بر دل کودکی سه ساله تکیه دادم. هرگز از پای نیفتاد. افکار و احساسات با تکیه بر این نقطه اتکای سه سالگی، قدرت خویش را می آزمودند. آنگاه که بی بهره از یاوری، دو دل بودم که چه راهی در پیش گیرم، به ا
جرعه نوش رمضان بنده کامل باشد/باولایت همه فیض چوحاصل باشد/آمده ماه مبارک که شویم ساقی حق/دلسپاری زبر حجت عادل باشد/وقت افطاروسحرزمزمه دلبری است/کشتی دین زعلی راهی ساحل باشد/شب قدررمضان قله اوج است وکمال/ازبصیرت به خدا بنده نائل باشد/بازکن پنجره دل همه شب بااخلاص/رحمتش موقع افطار چوشامل باشد/بهترین حالت مابندگی وترک گناه/نقشه دشمن دین صحنه باطل باشد/منتظرسوی ظهورو پسرفاطمه ایم/کاش آن روز فرج لحظه عاجل باشد/
اگر کسی تمام روز دمخور آدم‌هایی بوده باشد که هیچ او را نمی‌فهمند، آدم‌هایی که گویی در دنیای دیگری سیر می‌کنند. اگر بقیه‌ی روز سرش را گرم کرده باشد با کامپیوتر و کتاب‌های درسی. اگر کسی آخر شب را با بیات اصفهان لطفی گذرانده باشد و رقص پرده‌ی حریر تراس را در باد آخر شب اردیبهشت تماشا کرده باشد. اگر کسی تنهایی آمده باشد بالای بالای بالا تا بن مویرگ‌های مغزش. اگر کسی آخرین کلماتی که خوانده است اشعار مولانا باشد در وصف شمس‌اش. اگر کسی یک ساعت ت
شعر شاید روزگاری فنِّ مردان بوده باشد
بر گلوی ظالمان چون تیغِ بُرّان بوده باشد
شعر شاید روزگاری دور، در مُلکِ خراسان،
با ابوالقاسم پیِ احیای ایران بوده باشد!
شعر شاید روزگاری در ردای حرفِ حقّی
همدمِ پیری به غُربتگاهِ یُمگان بوده باشد!
گاه شاید در میانِ تُرکتازی‌های دونان،
با گُمانِ مصلحت در لاکِ عرفان بوده باشد
یا میانِ دلبران در پوششِ باغ و گلستان،
شعر شاید در پیِ اصلاحِ انسان بوده باشد
گاه هم شاید به سعیِ شاعرانی سست عنصر،
تا کمر در خدم
شب معراج پیغمبروصال یار می باشد/محمدبرترین انسان بردیدار می باشد/شب ماه مبارک را چوخورشیدی عیان کرده/نگارستان یزدانی درآن بسیارمی باشد/مقام احمدو حیدر شده مشهوردنیایی/بهشت وکائنات حق برش بیدار می باشد/نگرتاقاب قوسینش رود پیغمبر اکرم/محمدشاهد خلقت برآن آثار می باشد/به عشق احمدوآلش خدا بخشیده این دنیا/حسینش مظهرشورو همه ایثارمی باشد/شب معراج برمهدی نشانی برظهوراوست/فقط یک ذره از فضلش دراین گفتارمی باشد/
ندارد راه بر مقصد چنانچه بار، کج باشدنشان از خشت کج دارد، اگر دیوار، کج باشدهزاران بار اندوه و فغان سودی نخواهد دادمسیر نوکر از ارباب اگر یک بار کج باشدشروع انحراف از راه مهدی ختم بر نار استشروع کج از آیینش، ادامه دار کج باشدیقینا ریسمانِ دستگیری از گنهکار استاگر که حلقه ای از گیسوی دلدار کج باشدطواف بی ولای فاطمه بر محور کفر استدقیقا مثل آن که سوزنِ پرگار کج باشدفدک را هم خلیفه چون خلافت غصبِ ناحق کردهمیشه دست نامردِ خیانتکار، کج باشدچه ش
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.
انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی نشینند، قرآن دین اسلام را
همیشه یک نفر  باید باشد که  وقتی از زمین و زمان شاکی شدم بشود وکیل و حق را به من بدهد...حال میخواهد  حقوق خوانده باشد یا نه...حال  میخواهد حق با من باشد یا نه....اصلا مهم نیست!!!!
فقط یک نفر باشد  که ترجیح مکررش ،اولویت اکیدش  به همه دنیا فقط من  باشد.
یک نفر  که  وقتی در غربت دنیا گم شدم...وقتی بغض و حجم عظیم درک و اتفاقات اطرافم سخت بود واسم....بایک ..."دیوانه غصه  چرا میخوری من هستم"  گفتن  ، ویران کند  همه ی دلتنگی ها ،درد ها، بغض ها را !
باید  یک نفر
سردار دلها شهادت مبارک

ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.
انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند. آینده نگر وامیدوارند و در مقابل مشکلات و سختی ها از پای نمی ن
بنده خوب خدااندرجهان باشد بسیج/شیعه پاک ولایت بی گمان باشد بسیج/درحریم اهل بیت مصطفی اوپیرواست/نزدایزد دائمااندرامان باشد بسیج/اسوه والگوی امت بابصیرت بوده است/مسلمین رادرشجاعت یک نشان باشد بسیج/دشمنان دین وقرآن را دهدهرجاشکست/درنبرد حق وباطل آرمان باشدبسیج/بهرمیهن هر بسیجی دائماآماده باش/دررکاب رهبرخودجانفشان باشد بسیج/کورسازدچشم فتنه باولایت محوری/سوی قلب شیعیان هم گلفشان باشد بسیج/درحوادث بابصیرت راه حق رامیرود/مرهم دل ازبرای دو
امام صادق فرمود مومن را سزاواراست که داری هشت خصلت باشد 1 هنگام شدایدبا وقار باشد  2 هنگام بلا شکیبا باشد 3 در در فراوانی نعمت سپاسگزار باشد بانچه خدا روزیش کرده قانع وخرسند باشد 5 بدشمنانش ستم نکند 6 بارش را بر دوستانش. نیفکند بخاطر دوستانش متحمل گناه تشود 7 بدنش از او در رنج و مشقت باشد واز بسیاری عبادت و قضا حوایج مردم 8مردم از ناحیه او در اسایش باشدهماناعلم دوست مومن است وبرد باری وزیرشو عقل امیر سپاهش یعنی اعضا و جوارحش بفرمان عقلش رفتار ک
یک شب جمعه ی دگر باشد
رفتگان را به ما نظر باشد
هرکه باشی ، تو را سرانجامت
خاک گورت به زیر سر باشد
خواندن فاتحه و قرآنی
بهترین لطف یک نفر باشد
رزق خود را فرستد از قبلش
آنکه را حاصلی به بر باشد
رفتنی ، هرکه آمد اینجا چون ،
می رود هرکه رهگذر باشد.
یک زن جذاب با وجود جذابیت و ظاهری عالی⚠ اگر غرغرو باشد⚠ اگر عصبی باشد⚠ اگر بهانه گیر باشد⚠ اگر استرس داشته باشد⚠ اگر بی اعتماد به نفس باشد⚠ اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد،❎ ارزش های خود را نزد همسر به تدریج از دست خواهد دادزنان خوش بین جذابند؛ جذاب بودن مهمتر از زیبا بودنستزیبایی عادی می شود؛ اما جذابیت عادی نمی شودچرا که اولی در ظاهر و دومی در باطن است.@Hamsardary
زندگی نامه عبدالرحمان شرفکندی (هه ژار)
نویسنده. مترجم. شاعر. اسلام شناس. مفسر . فرهنگ نویس

عبدالرحمان شرفکندی (به کردی: عه‌بدولڕه‌حمان شه‌ره‌فکه‌ندی) (زاده ۲۵ فروردین ۱۳۰۰در مهاباد – درگذشته ۲ اسفند ۱۳۶۹ در کرج)، متخلص به هژار (به کردی:هه‌ژار) شاعر، نویسنده، مترجم، فرهنگ‌نویس، واژه‌شناس، محقق، اسلام‌شناس، مفسر و فرهنگ‌نویس کُرد ایرانی بود.  بسیاری از اساتید او را از برجسته ترین اساتید زمان خود می دانند. برخی منابع محل تولد شرفک
از بهترین حس های دنیا این است که خیالت راحت باشد. از چیزی، از جایی، از کسی، یا از ماجرایی. اینکه خیالت راحت باشد مثل یک لیوان شربت خنک در دل تابستان، زیر پوستت حرکت میکند و لذتی می بخشد که چشیدن ست، نه گفتنی. خیال آدم که راحت باشد، دگر تمام است. مخصوصاً اگر خیالت از خدا راحت باشد. مخصوصاًتر اگر خیال او هم از تو راحت باشد. «راضیةٌ مرضیة».
هرقدر هم ساکت نشستن مشکلت باشدحرف دلت تا می‌توانی در دلت باشد،اینقدر در گفتن دویدی، کوله‌بارت کو؟این سهمِ خیلی کم نباید حاصلت باشدحالا که اینقدر از تلاطم خسته‌ای، برگرداما اگر خاکی بخواهد ساحلت باشدتا وقت مردن روی خوشبختی نمی‌بینیتا درد و رنج آغشته با آب و گِلت باشداحساس غربت می‌کنی وقتی که شوقی نیستحتی اگر یک‌عمر جایی منزلت باشداصلاً بگو کی در ازای شعر نان دادهیا خنده‌ای، حرفی که شاید قابلت باشد؟از گفتنی‌ها با تو گفتم، بعد از این
خوشاماه مبارک جلوه دیدارمی باشد/برای حق پرستی بنده اش بیدارمی باشد/شودرمی تمام مظهر ابلیس دردنیا/همیشه مومن ازشیطان چنان بیزار می باشد/نگارستان جانان وسحر وقت پریدن هاست/بصیرت در دل شیعه زآن اسرارمی باشد/نگر لذت به وقت ناب افطار واذان آید/ولایت محوری گنجی که باایثارمی باشد/ز قرآن خداتوشه فراوان کسب می باید/مناجات خدالطفی که بارفتارمی باشد/شکوه این مه زیبا نشان یوسف زهراست/برای حضرت مهدی پرازآثارمی باشد/
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی فاطمیه دوم ۹۸
ندارد راه بر مقصد چنانچه بار، کج باشدنشان از خشت کج دارد، اگر دیوار، کج باشدهزاران بار اندوه و فغان سودی نخواهد دادمسیر نوکر از ارباب اگر یک بار کج باشدشروع انحراف از راه مهدی ختم بر نار استشروع کج از آیینش، ادامه دار کج باشدیقینا ریسمانِ دستگیری از گنهکار استاگر که حلقه ای از گیسوی دلدار کج باشدطواف بی ولای فاطمه بر محور کفر استدقیقا مثل آن که سوزنِ پرگار کج باشدفدک را هم خلیفه چون خل
امام یازدهم ع در این حدیث شریف بقسمتی از این شرایط اشاره کرده فرموده است اکر خدا ودیده شود باید در ان شرایط باشد زیرا رابطه بین و مشروط و سبب و مسبب حتم
ی است و اگر بر فرض محال این شرابط موجودلازم میاید که خدا هم مانند مخلوق خود باشد زیرا که هدف دید قرار گرفته است و هدف دید چنانکه گفتیم باید جسم کثیف باشد  وخدا بزر گتر  از اینستکه جسم باشد 
حسین آمد که مصداق شجاعت در زمین باشدحبیب الله و ثارالله و شاه اهل دین باشدخدا می‌خواست تا راهی به درگاه یقین باشدو آمد تا بشیر قلب ختم المرسلین باشدبرای شیعه اسم او سرور منجلی باشدبهشت ما همین ذکر حسین بن علی باشدمرید عشق؛ اشک ما، مراد عشق؛ چشمانشجهان بانگ عطش دارد برای طعم بارانشزمان روشن شد از نور رخ خورشید تابانشزمین کربلا داند عیار ناب ایمانشبرای شیعه اسم او سرور منجلی باشدبهشت ما همین ذکر حسین بن علی باشدزمین؛ کرب و بلای او، زمان؛ هر
غروب جمعه هاوقت دعای فاطمه باشد/تمام عالم هستی برای فاطمه باشد/همیشه حضرت زهرادعاخوان فرج گشته/زپشت درب یک خانه صدای فاطمه باشد/برای احمد ومادر فراوان اشک میریزد/رضای خالق یکتارضای فاطمه باشد/برای داغ فرزندان وحیدرگریه هاکرده/تسلی بخش آن بانوخدای فاطمه باشد/زسوگ کربلازهرا دو چشمش زمزم وکوثر/به زوارش بگودائم شفای فاطمه باشد/ولایت محوری شرطی که زهراازهمه خواهد/برای شیعه حیدرعطای فاطمه باشد/غروب جمعه هادارد نسیم یوسف زهرا/به درگاه خداشیع
همیشه باید کسی باشد تا یک آهنگ را فقط به یاد تو گوش کند ؛ و چراغ قرمزها و ترافیک های شلوغترین خیابان شهر را به خاطر تو که سرت را به پشتی صندلی تکیه داده ای و یا از پسر بچه های هشت ساله آدامس های رنگی می خری و می خندی دوست داشته باشد ...
همیشه باید کسی باشد کسی که بداند هنوز هم مثل بچگی با کشیدن انگشت هایت روی آینه ی بخار گرفته ی حمام و دیدن تصویر خودت ذوق می کنی. کسی که اسم آخرین کتابی که خواندنش را تمام کرده ای را بلد باشد و توی جیب هایش برای دست های
پنجره دوجداره UPVC  نوعی از پنجره می باشد که با توجه به ساختاری که دارد توانسته است باعث بهبود در عملکرد و عایق صوتی و عایق حرارتی می باشد. پنجره دوجداره UPVC  از شیشه دوجداره تشکیل شده است که داخل پنجره دوجداره از گاز آرگون استفاده می شود گاز آرگون دارای خواص زیادی می باشد که یکی از خواص آن ایجاد یک عایق برای حفظ دعما می باشد همچنین بدنه اصلی پنجره نیز از جنس upvc می باشد که یک پروفیل بسیار مقاوم در برابر شرایط آبو هوایی و ضربه و فشار می باشد .
انوا
پنجره دوجداره UPVC  نوعی از پنجره می باشد که با توجه به ساختاری که دارد توانسته است باعث بهبود در عملکرد و عایق صوتی و عایق حرارتی می باشد. پنجره دوجداره UPVC  از شیشه دوجداره تشکیل شده است که داخل پنجره دوجداره از گاز آرگون استفاده می شود گاز آرگون دارای خواص زیادی می باشد که یکی از خواص آن ایجاد یک عایق برای حفظ دعما می باشد همچنین بدنه اصلی پنجره نیز از جنس upvc می باشد که یک پروفیل بسیار مقاوم در برابر شرایط آبو هوایی و ضربه و فشار می باشد .
انوا
کتاب سیب ها از دامنم ریختهانیه محب زادگان

می خواستم باغم هم آغوشی تبر باشدهم با تبر باشد و هم دور از خطر باشدمی خواستم خالی شوم از اجتماعی سرددنیا فقط دستان گرم یک نفر باشدبشمار خنجرهای پشتم را که می خواهمدنیای اعدادت کمی گسترده تر باشد
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
قبل از تصمیم گیری برای خرید یا فروش یک سهم بنشینید و سناریوهای مختلف پیش روی سهم رو بررسی کنید.
اگر شاخص کل مثبت باشد، شاخص کل روی حمایت یا مقاومت باشد، اگر سهم هم چنان اصلاح داشته باشد یا اگر اصلاح سهم تمام باشد و قیمت برگردد.
سناریونویسی و پیش بینی سناریو های پیش رو در یک ورود و خروج موفق بسیار ضروری است.
نقدینگی
تکنیکال
سناریونویسی
گوشی samsung a10s-سامسونگ آ ۱۰ اس.
بنده این گوشی را خریده ام و قصد دارم امکانات آن را برای شما توضیح بدهم.
خوب این گوشی ۲ سیم کارته که از اینترنت پر سرعت فر جی پشتیبانی میکند و دارای حافظه ی داخلی ۳۲ گیگابایتی می‌باشد و رام آن ۲ میباشد،اندروید آن ۹ میباشد،دارای ۲دوربین پشت ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلوی آن ۸ مگاپیکسلی است.باتری آن ۴ هزار آمپر می‌باشد و لیتیومی پلیمری می‌باشد.
اندروید آن ۹ می‌باشد.و قیمت فعلی آن در بازار در تاریخه ۸ آبان ۹۸ ۱,۸۰۰,۰۰۰ م
یکی دیگر از اجزای یو پی اس که معمولا در آن ها استفاده می شود تنظیم کننده ولتاژ یا AVR می باشد که برای جلوگیری از نوسان برق در این دستگاه ها تعبیه شده است.
همان طور که در مقاله پیش گفته شد، توان دستگاه های یو پی اس می تواند یکی از عوامل انتخاب آن باشد. توان یک یو پی اس وابسته به اینورتر آن می باشد به طوری که هرچه اینورتر قدرتمندتر باشد توان دستگاه یو پی اس نیز بیشتر خواهد بود. عامل دیگری که در مقاله پیش به آن اشاره شد، ظرفیت باتری می باشد که زمان تام

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها